Goobta shaqada robotics-ka alxanka aluminiumka ee birta aan daxalka lahayn ee 6 Axis
Sharaxaad
Booska 2-dhidibka ah wuxuu gaari karaa ±180° wareeg toosan oo rogrogmi kara.
Wareegga booska waxaa maamula golaha xakamaynta kaas oo ku xidhma golaha xakamaynta robot-ka. Inta lagu jiro habka alxanka, waxay samayn kartaa dhaqdhaqaaqyo isku mid ah oo u dhexeeya robot-ka iyo booska.
Qalabkan booska ah wuxuu ku habboon yahay qalabka shaqada ee u baahan in lagu tolo xaglo badan waxaana loo isticmaali karaa robotyada alxanka si loo helo shaqo alxan oo dabacsan iyo in la horumariyo hufnaanta iyo tayada alxanka.
Halbeegga farsamada ee booska
| Moodel | JHY4030P-080 |
| Danabka Soo-gelinta ee La Qiimeeyay | Hal-marxalad 220V, 50/60HZ |
| Calss-ka Dahaarka Matoorka | F |
| Miiska Shaqada | Dhexroorka 800mm (waa la habeyn karaa) |
| Miisaanka | Qiyaastii 400kg |
| Ugu badan. Culayska | Culayska Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg(>1000kg waa la habeyn karaa) |
| Ku celcelinta | ±0.1mm |
| Jooji Booska | Jago kasta |
Qaybaha goobta shaqada ee robot-ka
| Badeecada | Tirada |
| Robotka alxanka 6-dhidibka | 1 qaybood |
| 2 dhidib boos | 1 qaybood |
| Isha korontada alxanka | 1 qaybood |
| Toosh alxanka | 1 qaybood |
| Sanduuqa xakamaynta | 2 xabbo |
| Xarunta nadiifinta tooshka | 1 qaybood |
| Tareenka toosan ee robot-ka | *m (ikhtiyaar) |
| Dareemaha laysarka | 1 set (ikhtiyaar) |
| Daah nal badbaado | 1 set (ikhtiyaar) |
| Deedka badbaadada | *m (ikhtiyaar) |
Maxaad noo dooran lahayd?
1.Waxaan ka mid nahay robotyada alxanka ee Shiinaha.
2. Ma nihin oo keliya soo-saare robot ah laakiin waxaan sidoo kale soo saarnaa boosas-qaadayaal.
3. In ka badan 10 sano oo waayo-aragnimo ah oo ku saabsan mashaariicda isku dhafan ee robot-ka.
4. Nidaamka xakamaynta robotku waa mid fudud in la shaqeeyo oo deggan in la isticmaalo.
5. Nidaamka xakamaynta robot-ka wuxuu xakamayn karaa ilaa 12 faas.
6. Badeecadahayaga waxaa loo iibiyay in ka badan 30 degmo oo ku yaal Koonfur-bari Aasiya, Galbeedka Aasiya, Yurub, Waqooyiga Ameerika, Koonfurta Ameerika, Australia, iwm.













