Goobta shaqada robotics-ka alxanka aluminiumka ee birta aan daxalka lahayn ee 6 Axis

Muuqaalka
1. Naqshadeynta fiilada ku dhex jirta robot-ka ayaa u oggolaanaysa robot-ku inuu dhaqaaqo iyada oo aan faragelin lahayn, qaab-dhismeedka goobta shaqaduna waa mid nadiif ah oo hagaagsan.
2. Golaha xakamaynta robot-ka wuxuu xakamayn karaa ilaa 11 faas, isagoo ka fogaanaya khaladaadka PLC ee adag iyo booska bannaan.
3. Robot-ka JHY iyo booska waa la isku waafajin karaa, robot-kuna wuxuu isku mar alxan karaa marka booska uu wareegayo, taasoo ka dhigaysa goobta shaqadan mid si gaar ah ugu habboon alxanka wareegsan.
4. Qalab badan oo kaabis ah ayaa diyaar ah, sida dareemayaasha laysarka, daahyada nalalka badbaadada iyo deyrka badbaadada.
5. Nidaamka xakamaynta wuxuu ka kooban yahay dhowr xirmo oo habka alxanka ah, kuwaas oo u oggolaanaya qaabab kala duwan oo alxanka ah in loo isticmaalo shaqooyin kala duwan.
Halbeegga farsamada ee booska
| Moodel | JHY4030D-080 |
| Danabka Soo-gelinta ee La Qiimeeyay | Hal-marxalad 220V, 50/60HZ |
| Calss-ka Dahaarka Matoorka | F |
| Miiska Shaqada | Dhexroorka 800mm (waa la habeyn karaa) |
| Miisaanka | Qiyaastii 400kg |
| Ugu badan. Culayska | Culayska Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg(>1000kg waa la habeyn karaa) |
| Ku celcelinta | ±0.1mm |
| Jooji Booska | Jago kasta |
Qaybaha Goobta Shaqada Robot-ka
1. Robot-ka alxanka:
Nooca: MIG robot alxanka-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
Robotka alxanka TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robotka alxanka laysarka: BR-1410G, BR-1610G
2. Boos-hayaha
Moodel: JHY4030D-080
Nooca: Boos-haye toosan oo 1-dhidib leh
3. Isha korontada alxanka
Nooca: Isha korontada alxanka 350A/500A
4. Qoriga alxanka
Nooca: qoriga qaboojiya hawada, qoriga biyaha lagu qaboojiyo, qoriga jiid-jiidista
5. Saldhigga nadiifka ah ee Tooshka:
Qaabka: SC220A
Nooca: Nadiifiyaha toosinta alxanka ee pneumatic-ka ah
Qalabka kale ee shaqada robot-ka
1. Tareenka dhaqaaqa ee robot-ka
Moodel: JHY6050A-030
2. Dareemaha laysarka (ikhtiyaar)
Shaqada: raadraaca alxanka, booska.
3. Daah nalka badbaadada (ikhtiyaar)
Masaafada ilaalinta: 0.1-2m, 0.1-5m; dhererka ilaalinta: 140-3180mm
4. Deyr amni (ikhtiyaar ah)
5. Golaha PLC (ikhtiyaar)












