xal robotic alxanka otomaatiga ah

Sidee baad u dooran kartaa goob shaqo oo lagu kalsoonaan karo?
Marka hore noo sheeg faahfaahinta shaqadaada, sida qalabka shaqada, dhumucda, cabbirka, iyo miisaanka.
ka dibna u sheeg shuruudahaaga: saameynta tolmada alxanka aad rabto, jawiga shaqada ee badbaadada, iwm.
markaas waxaan ka hadlaynaa habka wax soo saarkaaga, sidee baad u qabataa shaqada jarista? Ma kala leexashada qayb ilaa qayb weyn baa?
Ugu dambeyntii, waxaan kugula talineynaa robotics-ka ku habboon, boosas, biraha robot-ka, dareemayaasha laysarka, daahyada nalalka badbaadada, deyrka badbaadada, iwm. si loogu isticmaalo codsiyada iyo qeexitaannada kala duwan si ay ugu habboonaadaan habka wax soo saarka macaamiisha.
Halbeegga farsamada ee booska
| Moodel | JHY4030U-120 |
| Danabka Soo-gelinta ee La Qiimeeyay | Hal-marxalad 220V, 50/60HZ |
| Calss-ka Dahaarka Matoorka | F |
| Cabbirka leexashada | 1200X650mm (waa la habeyn karaa) |
| Miisaanka | Tixraac miisaanka dhabta ah |
| Ugu badan. Culayska | Culayska Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg(>1000kg waa la habeyn karaa) |
| Ku celcelinta | ±0.1mm |
| Jooji Booska | Jago kasta |
Qaybaha Goobta Shaqada Robot-ka
1. Robot-ka alxanka:
Nooca: MIG robot alxanka-BR-1510A,BR-1810A,BR-2010A
Robotka alxanka TIG: BR-1510B,BR-1920B
Robotka alxanka laysarka: BR-1410G,BR-1610G
2. Boos-hayaha
Nooc kala duwan: 1 dhidib, 2 dhidib, 3 dhidib boos, culays lacag bixin ah: 300/500/1000kg ama la habeeyey
3. Tareen dhulka ah
Nooca: 500/1000kg oo culays ah, dherer ≥3m ah haddii loo baahdo.
4. Mashiinka alxanka
Nooca: Mashiinka alxanka 350A/500A
Astaamaha: waxaa loo isticmaali karaa birta kaarboon, aluminium bir ah oo aan daxal lahayn iyo alxanka galvanized
5. Toosh alxanka:
Nooca: 350A-500A, hawo qaboojiye, biyo qaboojiye, riix-jiid
6. Saldhigga nadiifka ah ee Tooshka:
Nooca: Nadiifiyaha toosinta alxanka ee pneumatic-ka ah
Shaqada: goynta siligga alxanka, nadiifinta ololka, buufinta saliidda
7. Dareemaha laysarka (ikhtiyaar)
Shaqada: raadraaca alxanka, booska.
8. Daah nalka badbaadada (ikhtiyaar)
Hawsha: badanaa lagu rakibay xayndaabka amniga si wax ku ool ah loogu ilaaliyo dadka iyadoo la xirayo daahyada nalka amniga
9. Deyr amni (ikhtiyaar ah)
Hawsha: Waxaa lagu rakibay agagaarka goobta shaqada robot-ka si loo go'doomiyo qalabka si loo ilaaliyo badbaadada shaqaalaha
Xirmada: Kiisaska alwaaxa
Waqtiga keenista: 40 maalmood ka dib markii la helay lacag bixinta hore












