Gacan robotic ah oo 6-dhidib leh oo leh boos wareejin ah oo 3-dhidib leh
Halbeegga farsamada ee booska
| Moodel | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Danabka Soo-gelinta ee La Qiimeeyay | Hal-marxalad 220V, 50/60HZ |
| Calss-ka Dahaarka Matoorka | F |
| Miiska Shaqada | 1800X800mm / 2500X800mm (waa la habeyn karaa) |
| Miisaanka | Qiyaastii 1600kg |
| Ugu badan. Culayska | Culayska Axial ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg waa la habeyn karaa) |
| Ku celcelinta | ±0.1mm |
| Jooji Booska | Jago kasta |
Sharaxaad
Booska 3-axis waxaa si siman loogu wareejin karaa guud ahaan, labada miisaska shaqadana waa la rogi karaa oo la wareejin karaa si shaqaaluhu ay hal dhinac u istaagaan si ay u raraan una dejiyaan agabka. Waxay yareysaa shaqada shaqaalaha waxayna si weyn u wanaajisaa hufnaanta shaqada.
Waxaad bedeli kartaa qaabka saldhigga iyadoo loo eegayo xaaladda dhulka. Qalabka durugsan ee aad dooran karto waxaa ka mid ah: saldhigga tolmada nadiifka ah, booska wareegga, nidaamka dabagalka laysarka, sanduuqa kontoroolka fog, iwm. Waxaan bixin karnaa tababar tignoolajiyadeed oo bilaash ah.
Laba nooc oo ah booska alxanka 3-dhidibka ah ee ikhtiyaarka ah:
Sawirka bidix: 3 dhidib oo toosan oo alxanka wareega ah
Sawirka midig: 3 dhidib oo toosan oo alxanka rogrogaya
Dooro culayska (culeys caadi ah 300kg/500kg/1000kg) iyo cabbirka miiska shaqada (cabbirka caadiga ah 1800*800mm ama 2500*800mm) kaas oo ku habboon shaqadaada! Waxaan sidoo kale aqbalnaa habaynta!
Alaab
Alxanka Birta Daxalka ah
Alxanka Aluminiumka
Alxanka Birta Kaarboon
Alxanka tuubada/tuubada/saxanka ee la galvanized
Alxanka Qabow ee Duubka ah
Xirmada:Kiisaska alwaaxa ah
Waqtiga keenista:40 maalmood ka dib markii la helay lacag bixinta hore
Su'aalaha Badiya La Weydiiyo
1. Waa maxay qaabaynta ugu yar ee saldhigga alxanka?
A: Hal robot iyo hal miis alxan. Qaybaha adag, waxaa laga yaabaa inaad u baahato boos-haye, haddii aad rabto hufnaan shaqo oo sare, laba boos-haye ayaa ah doorasho wanaagsan.
2. Maxaa ku jira nidaamka robot-ka alxanka oo dhan?
A: Nidaamka robot-ka alxanka oo dhan waxaa ka mid ah gacanta robot-ka, kontaroolaha, isha korontada alxanka, boosaska, qalabka, nadiifiyaha qoriga alxanka (tooshka), daahyada badbaadada ee daahyada, iwm.
3. Nidaamka saldhigga robotku ma u baahan yahay baahi sare oo deegaanka ah?
A: Deegaanka ku habboon waa: 0~45℃, 20-80%RH (Ubax ma jiro).











