Meelaynta alxanka RV-ga ee saxda ah oo sare

Sharaxaad
● Qalabka alxanka waxaa ka samaysan cutub wareeg ah oo miiska shaqada ah, cutub rogrogmi kara iyo nidaamka xakamaynta korontada.
● Dhaqdhaqaaqa booska waxaa si dhakhso ah u xakameyn kara badhanka bilowga iyo joojinta.
● Shaqada fidinta ee xakamaynta isku xirka qalabka kale.
● oo leh faa'iidooyin mug yar, muuqaal wanaagsan, miisaan fudud iyo hawlgal fudud.
● Naqshad gaar ah oo waafaqsan shaqada macaamiisha iyo nidaamka alxanka ayaa la heli karaa sida loo codsado
Miiska rogrogmada ee booska waxaa laga samayn karaa wareegsan ama qaabka kore.
Cabbirka miiska alxanka iyo culayska dhidibka waa la habeyn karaa.
● Waxaa loo habeyn karaa noocyada kale ee robot-yada sida Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (sawirka matoorka waxaa loo baahan yahay in macaamiishu bixiyaan, ka dibna waxaan ka tagnaa godka rakibidda iyadoo lagu saleynayo sawirka matoorka)
Golaha PLC waa ikhtiyaari.
Dhexroorka booska
| Moodel | JHY4030U-120 |
| Danabka Soo-gelinta ee La Qiimeeyay | Hal-marxalad 220V, 50/60HZ |
| Fasalka Dahaarka Matoorka | F |
| Miiska Shaqada | 1200 * 650mm/dhexroor 1200mm (waa la habeyn karaa) |
| Miisaanka | Qiyaastii 400kg |
| Ugu badan. Culayska | Culayska Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg waa la habeyn karaa) |
| Ku celcelinta | ±0.1mm |
| Jooji Booska | Jago kasta |
Waxyaabaha ugu muhiimsan ee booska alxankayaga
1 dhidib oo ah nooca wareejinta alxanka madaxa-dabada
1 dhidib oo ah madaxa-kaydiyaha toosan ee booska alxanka wareega
1 dhidib oo ah meelaynta alxanka wareega ee toosan
2 dhidib P nooca booska alxanka
2-dhidib U nooca alxanka booska
Nooca 2-dhidibka L ee booska alxanka
Meelaynta alxanka toosan ee 3-dhidibka
3 dhidib oo alxanka kor-hoos u rogrogmi kara
Xirmada: Kiisaska alwaaxa
Waqtiga keenista: 40 maalmood ka dib markii la helay lacag bixinta hore
Su'aalaha Badiya La Weydiiyo
S: Ma shirkad ganacsi baa nahay mise shirkad soo saare?
A: Waxaan nahay soo-saare leh in ka badan 10 sano oo waayo-aragnimo ah.
S: Ma leedahay robotiyada alxanka ee kuu gaarka ah?
J: Haa. Waxaan sidoo kale soo saareynaa qalabka robot-ka.
S: Xaggee warshaddaadu ku taal? Sideen u booqan karaa halkaas?
A: Warshadeennu waxay ku taal magaalada Wuxi ee Shiinaha.
S: Sidee baad u damaanad qaadi kartaa tayada alaabta?
J: Waxaan leenahay nidaam xakamayn tayo oo adag habka wax soo saarka, waxaana soo dhaweyneynaa macaamiisha inay na soo booqdaan si ay u hubiyaan tayada badeecada ka hor inta aan la keenin.
S: Intee in le'eg ayay tahay muddada damaanadda?
J: Hal sano.






