Meel-hagaajinta alxanka oo sax ah oo leh servo matoor
Cabbirka booska

Sharaxaad
2 AXIS SERVO POSITIONER
- Meelaynta nidaamyada robot-ka alxanka
dhidibka -1 ayaa si toosan loo rogi karaa, dhidibka kalena kor iyo hoos ayaa loo rogi karaa si loo alxamo shaqooyin badan oo adag.
- Boosteejadu waxay isticmaashaa isla qalabka wadista ee robot-ka waxaana laga heli karaa xawaare sare, saxnaan sare, iyo culays sare oo mushahar ah
- Waxay bixisaa tayo sare oo alxan ah
- Jir is haysta oo leh daqiiqad la oggol yahay oo la hagaajiyay, firfircooni iyo awood culays ayaa la xaqiijin karaa
Waxaa loo habeyn karaa noocyada kale ee robot-yada sida Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Sawirka matoorka waxaa loo baahan yahay in macaamiishu bixiyaan, ka dibna waxaan ka tagnaa godka rakibidda iyadoo lagu saleynayo sawirka matoorka)
Golaha PLC waa ikhtiyaari.
Dhexroorka booska
| Moodel | JHY4030P-080 |
| Danabka Soo-gelinta ee La Qiimeeyay | Hal-marxalad 220V, 50/60HZ |
| Fasalka Dahaarka Matoorka | F |
| Miiska Shaqada | Dhexroorka 800mm (waa la habeyn karaa) |
| Miisaanka | Qiyaastii 400kg |
| Ugu badan. Culayska | Culeyska Axial ≤300kg / ≤500kg (>500kg waa la habeyn karaa) |
| Ku celcelinta | ±0.1mm |
| Jooji Booska | Jago kasta |
Xirmada: Kiisaska alwaaxa
Waqtiga keenista: 40 maalmood ka dib markii la helay lacag bixinta hore
Su'aalaha Badiya La Weydiiyo
1. S: Ma u isticmaali karaa booskaaga robot-ka fanuc/abb/kuka/yaskawa?
J: Haa. Laakiin matoorka waa inaad adigu bixisaa oo aad rakibtaa.
2. S: Ma la jaan qaadi kartaa robot-kaaga booskaaga?
J: Haa.






