Meelaynta alxanka wareega ee 3-dhidibka ah oo hufan oo tayo sare leh
Cabbirka booska

Sharaxaad
● Booskan 3-dhidibka ah waxa uu ka kooban yahay cutub wareeg ah oo miiska shaqada ah, cutub wareeg ah oo jiifa iyo nidaamka xakamaynta korontada.
● 2 tabs oo shaqo ah oo hal boos ah, shaqee oo kaliya ku shub oo ka deji shaqada dhinac, si hufan u shaqee si fiican ayaa loo hagaajiyay booskana waa la cadaadiyay
● Dhaqdhaqaaqa booska waxaa si dhakhso ah u xakameyn kara badhanka bilowga iyo joojinta.
● Waxaa loo habeyn karaa noocyada kale ee robot-yada sida Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (sawirka matoorka waxaa loo baahan yahay in macaamiishu bixiyaan, ka dibna waxaan ka tagnaa godka rakibidda iyadoo lagu saleynayo sawirka matoorka)
Golaha PLC waa ikhtiyaari.
Dhexroorka booska
| Moodel | JHY4030S-180 |
| Danabka Soo-gelinta ee La Qiimeeyay | Hal-marxalad 220V, 50/60HZ |
| Fasalka Dahaarka Matoorka | F |
| Miiska Shaqada | 1800 * 800mm (waa la habeyn karaa) |
| Miisaanka | Qiyaastii 1600kg |
| Ugu badan. Culayska | Culayska Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg waa la habeyn karaa) |
| Ku celcelinta | ±0.1mm |
| Jooji Booska | Jago kasta |
Waxyaabaha ugu muhiimsan ee booska alxankayaga
1 dhidib oo ah nooca wareejinta alxanka madaxa-dabada
1 dhidib oo ah madaxa-kaydiyaha toosan ee booska alxanka wareega
1 dhidib oo ah meelaynta alxanka wareega ee toosan
2 dhidib P nooca booska alxanka
2-dhidib U nooca alxanka booska
Nooca 2-dhidibka L ee booska alxanka
2 dhidib oo qaadis ah nooca L oo ah booska alxanka
Meelaynta alxanka toosan ee 3-dhidibka
3 dhidib oo alxanka kor-hoos u rogrogmi kara
2-axis oo lagu hagaajin karo booska alxanka madaxa-dabada
Xirmada: Kiisaska alwaaxa
Waqtiga keenista: 40 maalmood ka dib markii la helay lacag bixinta hore
Su'aalaha Badiya La Weydiiyo
S: Ma shirkad ganacsi baa nahay mise shirkad soo saare?
A: Waxaan nahay soo-saare leh in ka badan 10 sano oo waayo-aragnimo ah.
S: Ma leedahay robotiyada alxanka ee kuu gaarka ah?
J: Haa. Waxaan sidoo kale soo saareynaa qalabka robot-ka.
S: Ma lagu dhejin karaa calaamadda macmiilka booska?
A: Haa, waxaan ku dhejin karnaa astaantaada gaarka ah.
S: Sidee baad u damaanad qaadi kartaa tayada alaabta?
J: Waxaan leenahay nidaam xakamayn tayo oo adag habka wax soo saarka, waxaana soo dhaweyneynaa macaamiisha inay na soo booqdaan si ay u hubiyaan tayada badeecada ka hor inta aan la keenin.
S: Intee in le'eg ayay tahay muddada damaanadda?
J: Hal sano.






